Adresa:

Hotel Golf & Spa Resort Kuneticka Hora
Dritec 155
Dritec 53305
Czech Republic

Aktuálne počasie:

Hotel Golf & Spa Resort Kuneticka Hora ubytovanie Dritec Aktuálne počasie: skoro zataženo
Denná tepl.: 7 °C
Nočná tepl.: -1 °C
Vietor: 5 m/s
Odporúčajte tyto stránky:

*** Hotel Golf & Spa Resort Kuneticka Hora / ubytovanie Dritec

Hotel Dritec Golf & Spa Resort Kuneticka Hora
Ubytovanie Pardubice Dríteč : 
Súčasťou multifunkčného areálu Golf Resort Kunetická Hora je aj hotel a wellness. Hotel Golf & Spa Resort Kunetická Hora ponúka 33 izieb a 8 rodinných apartmánov, z toho jeden pre imobilných hostí. Celkom je k dispozícii 106 lôžok.

Ubytovanie : Izby sú vybavené klimatizáciou, hotelovým minibarom, TV so satelitnými programami, audio systémom, pripojením na internet a IP telefóny. Hostia majú k dispozícii CADy room a strážené parkovisko. V izbách sú kúpelne so sprchovacím kútom, apartmány sú vybavené vaňou. Na želanie je k dispozícii detská postieľka.

Golf & Spa Resort Kunetická Hora Reštaurácia
Reštaurácia sa skladá z troch samostatných častí - reštaurácia pre 80 osôb v priestoroch golfového klubu, gril bar s pizzeriou na terase pre 100 osôb a pre verejnosť uzavretá reštaurácia s klubom pre členov golfového klubu so 70 miestami. Vhodné priestory pre organizovanie firemných stretnutí, banketov, svadieb a iných spoločenských akcií.

Stravovanie
Ubytovanie zahŕňa raňajky formou bufetu, hostia si môžu objednať polpenziu alebo plnú penziu. Zdravé raňajky vrátane BIO produktov, tmavé domáce pečivo, müsli a cornflakes. Večera s množstvom šalátov, čerstvej zeleniny a sezónneho ovocia. Bezmäsité jedlá pre vegetariánov. V pizzerii široká ponuka pízz a denne čerstvý pizza chlieb. Široká ponuka tuzemskej i zahraničnej kuchyne, čerstvé suroviny a najnovšie technológie pri príprave jedál.

Letná terasa s nádherným výhľadom do krajiny a na hrad Kunetická hora. Golfisti iste ocenia, že z terasy je možné sledovať dianie na greenoch deviatej a osemnástej jamky.

Kongresové centrum Golf Resortu Kunetická Hora ponúka kongresové priestory, ktoré je možné využiť pre celý rad príležitostí. Ideálne miesto a komfortné zázemie pre organizovanie seminárov, školení zamestnancov, pracovné porady, firemné mítingy a ďalšie firemné akcie.

Tri kongresové sály - Veľká konferenčná sála s kapacitou až 300 osôb ponúka kompletné technické a gastronomické zariadenia. Súčasťou veľkej konferenčnej sály je vstupná hala, kde nájdete šatňu a foyer pro konání prestávok a možnosť občerstvenia. Malá konferenčná sála je určená až pre 100 osôb a je vhodná napríklad pre súkromné konferencie, firemné mítingy či bankety. VIP salónik umožňuje individuálne organizovať akcie pre 20 - 40 osôb.

Kongresová turistika (firemné akcie, semináre, školenia zamestnancov) Dôležitými bodmi kongresovej turistiky sú najmä vhodný hotel, sprievodný program, kongresové priestory a precízna príprava. Toto všetko ponúka kongresové centrum Kunetická Hora. Kongresové sály sú vhodné napríklad pre svadby, súkromné večierky, rodinné oslavy či plesy.

Majstrovské golfové ihrisko Kunetická Hora sa rozkladá na ploche 140 ha a spĺňa všetky požiadavky a štandardy moderného golfového areálu európskej i svetovej triedy. Autorom 18 jamkového golfového ihriska je špičkový austrálsky golfový dizajnér Graham Marsh. Súčasťou golfového areálu sú 3 jazerá, množstvo členitých piesočných bunkerov, zvlnené fairwaye a viacúrovňové greeny. Pre zimné obdobie, kedy je golfové ihrisko uzavreté, je v prevádzke indoorové centrum s najmodernejšími štyrmi Full Swing Golf simulátory s ponukou niekoľkých desiatok svetových ihrísk. Cena jednej hodiny na simulátore je 350 Kč.
Hotel Dritec Golf & Spa Resort Kuneticka Hora - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Dritec Golf & Spa Resort Kuneticka Hora - hotel má reštauráciuHotel Dritec Golf & Spa Resort Kuneticka Hora - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Dritec Golf & Spa Resort Kuneticka Hora - možnosť pripojenia na internetHotel Dritec Golf & Spa Resort Kuneticka Hora - k dispozícii letná terasaHotel Dritec Golf & Spa Resort Kuneticka Hora - golfHotel Dritec Golf & Spa Resort Kuneticka Hora - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Dritec Golf & Spa Resort Kuneticka Hora - akceptuje creditné karty VISAHotel Dritec Golf & Spa Resort Kuneticka Hora - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Dritec Golf & Spa Resort Kuneticka Hora - Iybz sú vybavené televízoromHotel Dritec Golf & Spa Resort Kuneticka Hora - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Dritec Golf & Spa Resort Kuneticka Hora - Izby s vlastnou toaletouHotel Dritec Golf & Spa Resort Kuneticka Hora - v izbach je telefon